Vážení přátelé,

tímto bychom chtěli z celého srdce poděkovat. Poděkovat lidem, kteří nás podpořili a společně oddílu PRUŽINEK pomohli pořídit AIRTRACK – pro nás nesmírně důležitou věc. Všechny děti mají obrovskou radost a moc děkují.

My trenérky jsme nesmírně šťastné, že holky budou mít zase o kousek jednodušší cestu za svým úspěchem.

Velké díky za sponzorský dar patří:

Lukášovi Pěgřimkovi (ARCHA PLUS)

Michaelovi Chalupovi (M9)

manželům Musilovým (eABM)

obrovské díky firmě LUMIUS, spol. s r.o.

manželům Juřicovým.

Dále moc děkujeme panu Radimovi Peřinovi za zprostředkování nákupu.

To, co jste pro naše děti udělali je neskutečné a moc si toho vážíme. DĚKUJEME jste nejlepší.

PRUŽINKY V „KARANTÉNĚ“

Tento rok se měly Pružinky zúčastnit spousty důležitých závodů, bohužel nastala situace taková jaká je, tudíž holkám nezbývalo nic jiného něž trénovat doma.

Trenérky se shodly na tom, že holky i přes takové překážky odvedly kus práce. Neztratili motivaci, chuť ani elán! Tréninkům se věnovali pravidelně, a to buď 2x týdně s trenérkami na on-line trénincích nebo pří pátečních výzvách a nebo jenom tak, když se chtěli pochlubit o jaký kus se posunuli dál.

Za to jim patří velké DÍKY. Na koho nesmíme ale zapomenout jsou RODIČE, kteří holky intenzivně podporovali. Děkujeme!

Vaše trenérky

VŠECHNY TRÉNINKY JSOU DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY 🙁

Vláda s účinností ode dne 9. října 2020 od 00:00 hod. do dne 11. října 2020 do 23:59 hod.
I. zakazuje

– provoz heren a kasin,
provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště,
kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních
prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku
na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách
a akcí podle bodu II/2,
– provoz a používání umělých koupališť (plavecký bazén, koupelový bazén, bazén pro
kojence a batolata, brouzdaliště), wellness zařízení včetně saun, solárií a solných
jeskyní, pokud se nejedná o poskytování zdravotních služeb poskytovatelem
zdravotních služeb,
– návštěvy a prohlídky zoologických zahrad,
– provozování zařízení nebo poskytování služeb osobám ve věku 6 až 18 let
zaměřených na činnosti obdobné zájmovým vzděláváním podle § 2 vyhlášky č.
74/2005 Sb., jako jsou zejména zájmová, výchovná, rekreační nebo vzdělávací
činnost včetně přípravy na vyučování.

PRUŽINKY ZAZÁŘILY V PRAZE NA REPUBLIKOVÉM MISTROVSTVÍ!

V sobotu 19.9.2020 se PRUŽINKY v brzkých ranních hodinách vypravily na REPUBLIKOVOU 🇨🇿soutěž ČASPV do Prahy. Soutěž byla vyjímečná v tom, že družstva museli trenéři poskládat tak, aby soutěžíčí splnil podmínku získání minimálně 10 bodů v kategorii I. na všech nářadích, kategorie II. nářadích minimálně 3. 💪🏽
Pružinková kategorie I. ve složení Alice Tobolová, Anna Macečková, Elen Dvořáková (nejmladší členka naší výpravy) a Terezka Gavorová se předvedly v parádní formě a předvedla krásné sestavy. Naše pružinkové slečny získaly za krásné sestavy 3. MISTO 😍🥉 v konkurenci 10. týmů celé ČR. Trenérky se shodly, že jsou naše mladší holčičky prostě skvělé, protože MY VÍME, že děvčátka na tréninku cvičí ještě mnohem lépe, mohly by si příští rok jet pro medaile nejcennější.
Kategorie II. ve složení Adéla Kupková, Aneta Limbergová, Sára Nell Peřinová, Viktorie Křistková se představily jako velmi silně připravené družstvo. Naše slečny jsou velice silné družstvo jako tým, a tak nám body během soutěže rostly tak, že se PRUŽINKY v kategorie II. umístili na DRUHÉM MÍSTĚ 🥈😍a získali titul VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY ČASPV.‼️
Naše děvčátka dokázala zúročit velikou dřinu všech tréninků, navíc takřka se 100% docházkou. My všem rodičům nesmírně děkujeme, že nám děti svěřili a holčičky podporují.♥️♥️
A TŘEŠNIČKOU 🍒na dortu bylo vyhlášení kategorii jednotlivců, kde se nám umístila naše SÁRA NELL PEŘINOVÁ‼️, která se umístila v konkurenci 64 děvčat célé ČR 🇨🇿na neskutečném 3. místě. 🥉🤩Sárynce děkujem za reprezentanci našeho PRUŽINKOVÉHO týmu.

VYSTOUPENÍ PRUŽINEK VE STAŘÍČI

V sobotu 22.8.2020  jsme měli tu možnost vystoupit a představit naše Pružinky na Staříčské pouti. Divákům jsme předvedli podiovou skladbu, která je jedna z disciplín Teamgymu. Dále akrobacii, kde pružinky předvedli své dovednosti. A nechyběly ani sóla na prostných nebo na lavičce.
Obci Staříč moc děkujeme za možnost vystoupení.

SOUSTŘEDĚNÍ 2020

Milí příznivci PRUŽINEK,
v krásném letním čase se skoro všechny děti zúčastnily gymnastického soustředění. Po celou dobu soustředění kolovala mezi gymnastkami a trenérkami vysoce nakažlivá dobrá nálada a ta se podepsala na výborných výkonech dětí.
Každý den měli děti přesně naplánovaný, a tak jsme využili každé minutky ke cvičení. Trénovaly se hlavně průpravy (ještě jednou díky Vendy Henychové, která nás přišla zase něco nového naučit) , dále pak náročné běžecké dovednosti, šplh na čas, nezbytné švihadlo a flexibilita.
V rámci zpestření té dřiny jsme zařadili odpolední plavecký trénink a ve Frýdeckém lese orientační běh. Poslední den děti soutěžily v atletickém čtyřboji, kde nás podpořil HOP JUMP, který věnoval každé vítězné věkové kategorii volné vstupy pro dvě osoby. I Vám velké díky.
Přespávačka, kterou naše borky také zvládly na 1, což to už byla jen třešnička na dortu.
Všechny trenérky by chtěly tímto poděkovat všem našim pružinkovým rodičům, kteří nás přišli navštívit na našem prvním hromadném opékaní párků. Bylo to moc fajn a určitě se budeme těšit na další společné setkání.
Ještě jedna krásná věc se odehrávala na našem PRUŽINKOVÉM soustředění. Všechny děvčata od nejstarších až po nejmladší se k sobě chovaly strašně hezky, velké opatrovaly malé, podporovaly je, povzbuzovaly je a tvořily krásné družstva. Nikdo nic nenarušoval, byl to krásný týden, který nás ujistil v tom, že to děláme pro DĚTI a děláme to DOBŘE.

PRÁZDNINY Z POHLEDU PRUŽINEK

Po celou dobu letních prázdnin měly naše Pružinky pravidelné tréninky, které probíhaly 2x týdně. Vyzkoušeli jsme spoustu aktivit nechtěli jsme totiž trčet pouze v tělocvičně.

Tak jsme se vydali trénovat na bazén, do trampolínového parku HopJump, nechyběla ani atletická průprava nebo kondiční skoky na malých trampolínkách pod zkušenou lektorkou. V tělocvičně jsme se pak věnovali především průpravám, která jsou alfa omega při zvládání těžších prvků.

Moc děkujeme pružinkám za píli, kterou předvedli přes prázdniny. A věříme že to na novou sezonu bude mít jenom pozitivní dopady.

VAŠE TRENÉRKY